portal osiedli, dzielnic i miast

Kielce Osiedle Pogodne - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Pogodne - sprawy osiedlowe » Forum » Internet na Pogodnym
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet na Pogodnym

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
woytas16 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Sob Kwi 26, 2014 18:40
Posty: 15
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 20:05    Temat postu: Internet na Pogodnym

Witam wiem że wiele osób boryka się z problemem sprawnego neta w tej lokalizacji. może Ktoś ma neta z którego jest zadowolony. czekamy na posty. Ja znalazłem ulotkę zapewniającą gwarantowane prędkości www.netrodzinny.pl . W zapytaniu do firmy uzyskałem info że działają w naszej okolicy i uzyskałem taką informację:

"Witam,

internet, który oferujemy jest dostarczany drogą radiową. w umowie na czas
nieokreślony obowiązuje cennik ze strony.
Do odbioru internetu niezbędna jest antena zewnętrzna, z której poprowadzony
zostanie przewód do Pana komputera, bądź do rutera.Sprzęt może Pan zakupić
bezpośrednio u nas, ewentualnie jeżeli ma Pan juz taka antene technik może
dokonać pomiarów- poniewaz prędkości są przez nas gwarantowane (czyli np 10Mbit
to zawsze 10Mbit, a nie do 10Mbit). Pragnę poinformować, że sprzęt kupuje klient w
postaci kaucji zwrotnej, czyli w momencie rozwiązania umowy Klient zwraca
sprzęt, a my zwracamy pieniadze, ktore za ten sprzęt zapłacil przy instalacji.
Koszt kaucji za sprzęt to 150-200 zl w zależności od rodzaju antenty jaką
będziemy musieli użyć, aby zapewnić odpowiednią prędkość ( do większych
prędkości niezbędny jest nieco droższy sprzęt). Koszt usługi instalacji (usługa+przewód, dyble, listwy itp) to 50,00
Przed instalacją niezbędna jest bezpłatna wizyta technika, który sprawdzi
parametry i pinformauje o tym, gdzie i jak należałoby zainstalować antenę.
Jeżeli będzie Pan zainteresowany proszę o informację, wtedy podam Pański numer
technikowi, który się skontakuje, aby umówić się na wizję lokalną.
Internet przez nas dostarcny nie ma limitów pobranych i wyśłanych danych, badz w dzien lub w nocy. prędkości są gwarantowane.
W podanej przez Pana lokalizacji mamy zasięg
Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
Ewa Piotrowicz "


Ciekawe zwłaszcza że 5Mbit za 39zł, 10Mbit za 49zł a 15Mbit za 59zł.Napiszcie czy macie jakieś doświadczenia czy z tą czy z innymi firmami nawet te negatywne.

pzdr

WS
patrycja181 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Kwi 30, 2014 22:12
Posty: 10
Skąd: Kielc

PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 8:20    Temat postu: Re: Internet na Pogodnym

Wojtku my mamy internet radiowy hotspot susi. Chodzi jak to radiówka, raz lepiej raz gorzej. Ogólnie za takie warunki i cenę nie narzekamy, aczkolwiek jak ktoś ma smart tv i chce podciągnąć to raczej nie da rady,ale to każda radiówka jest za słaba. Tutaj więcej info:http://hotspot.susi.pl/
W skrócie nie podpisuje się żadnej umowy, kupuje od nich antenę zew, oni ją również instalują. Płaci się 29, 35 lub 45 zł za 5 10 15 mbit/s z góry za miesiąc, jeżeli przez jakiś czas nie ma Cię w domu to nie płacisz , wracasz robisz przelew i znowu cieszysz sie InternetemSmile Pozdrawiam
joventren 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Śro Sty 20, 2016 12:08
Posty: 1
Skąd: Kielce

PostWysłany: Śro Sty 20, 2016 12:12    Temat postu: Re: Internet na Pogodnym

Ja mam firmę wykonującą pozycjonowanie Kielce i potrzebuję dobrego, pewnego dostawcy żebym mógł spokojnie pracować. Nie wiem co wybrać żeby to było dobre i działało jak należy.
Terpbois 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Śro Kwi 13, 2016 10:37
Posty: 3
Skąd: gdański

PostWysłany: Śro Kwi 13, 2016 10:38    Temat postu: Re: Internet na Pogodnym

Teraz są lepsze oferty internetowe od różnych dostawców polecam przejrzeć całą ofertę zanim się zdecydujemy na coś
vixy001 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Czw Lis 10, 2016 9:39
Posty: 2
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 9:43    Temat postu: Re: Internet na Pogodnym

Internet z sieci komórkowych (u mnie nju mobile) znakomicie daje rade. Router internetowy leży na parapecie i rozsyła silny sygnał na całe mieszkanie. Dobre sprzęty mają bo nawet meble specjalnie nie tłumią sygnału - zarówno laptop na biurku jak i telefon w kuchni szybko chodzi. Słyszałem że UPC ma też dobry i niezawodny net
Mateusz7238 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Czw Cze 07, 2018 14:33
Posty: 453
Skąd: Poznania-Galileo

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 12:49    Temat postu: Re: Internet na Pogodnym

Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne oferty w tym miejscu https://www.dostawcy-internetu.pl/
hakapaka102 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Cze 24, 2020 9:08
Posty: 2
Skąd: Kielce

PostWysłany: Śro Cze 24, 2020 9:20    Temat postu: Re: Internet na Pogodnym

15Mbit za 59zł to całkiem dobra cena pod warunkiem, że wszystko będzie działać tak jak należy. Jak zależy ci na czymś szybszym zerknij na światłowód w orange 30 Mbit za niby 60 zł. tylko tu trzeba uważać na umowy bo z 60 zł szybko może się zrobić więcej. Przykład "W budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej dla światłowodu obowiązuje dopłata 14,99 zł/mies.
Cena dotyczy umów na 24 mies. z rabatami za e-fakturę (5 zł) i zgodę marketingową (5 zł). "
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama